Akademik Personel

BİLGİSAYAR TEKNOLOJİLERİ BÖLÜMÜ
Bilgisayar Programcılığı Programı
Blm.Bşk.Dr. Öğr. ÜyesiHasan GÜLER1634

Öğr. Gör.Gülsade KALE1633

Öğr. Gör. Dr.Müslüm ÖZTÜRK1626
 Öğr. Gör.Ahmet GÜRBÜZ (13/b-4)1630
 Öğr. Gör.Ali Ziya YAPICIOĞLU (13/b-4)1630
 Öğr. Gör. Kenan BAKIR1626
Bilgisayar Destekli Tasarım ve Animasyon Programı
    
İnternet ve Ağ Teknolojileri Programı
Blm. Bşk. YardımcısıÖğr. Gör. Dr.Adem COŞKUN1610
BİTKİSEL VE HAYVANSAL ÜRETİM BÖLÜMÜ
Bahçe Tarımı Programı
Blm.Bşk.
Dr. Öğr. Üyesi
Tolga GÜRKAN
7223
 Prof. Dr.İsmail GÜL7225
 Dr. Öğr. ÜyesiMehmet KOÇ7215
 
  
Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Programı
    
EL SANATLARI BÖLÜMÜ
Geleneksel El Sanatları Programı
Blm.Bşk.Öğr. Gör.Veysel ÇİFTÇİ1672
Blm. Bşk. Yrd.Öğr. Gör.Gökmen ZO(13/b-4)1624
 Öğr. Gör. Dr.Fatime EROL (13/b-4)1620
 Öğr. Gör.Eyyüp GÜLOCAK1656
 Öğr. Gör.Feride DURAN1677
 Öğr. Gör.Kadir POLAT1724
 Öğr. Gör.Şerif Hamideddin TEKTAŞ1985-1601
Halıcılık ve Kilimcilik Programı
 Öğr. Gör.Yasemin POLAT1665
ELEKTRİK VE ENERJİ BÖLÜMÜ
Elektrik Programı
Blm.Bşk.Doç. Dr.Rasim ÖZDEMİR1615
Blm. Bşk. Yrd.
Öğr. Gör. Dr.Ümit Deniz AKYAVUZ(13/b-4)1657-1901
 Öğr. Gör.Ayşe İNCESU DOKUMACI1655
 Öğr. Gör. Ercan UYGUN1658
   
Gaz ve Tesisatı Teknolojisi Programı
    
Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi Programı
    
GIDA İŞLEME BÖLÜMÜ
Gıda Teknolojisi Programı
Blm.Bşk.Doç. Dr.Mecit ÖZDEMİR1617
Blm. Bşk. Yrd.Dr. Öğr. ÜyesiGülcan KOYUNCU1606
 Doç. Dr. Arzuhan ŞIHOĞLU TEPE (13/b-4) 
 Dr. Öğr. ÜyesiTuğba KILIÇ1987
İNŞAAT BÖLÜMÜ
İnşaat Teknolojisi Programı
Blm. Bşk. Dr. Öğr. ÜyesiNurdan BAYKUŞ1999
 Öğr. Gör. Dr.Ercan KILIÇ1671
Blm Bşk. YardımcısıÖğr. Gör.Mahmut AYTEKİN1628
 Öğr. Gör. Dr.Ömer YEŞİLTEPE1667
Yapı Denetimi Programı
 Öğr. Gör.Ali KARABAŞ1629
 Öğr. Gör.Muhammed DİKMEN1668
 Öğr. Gör.Zeynep KILIÇ2610
 Arş. Gör. Merve FERMANCI000
Yapı Tesisatı Teknolojisi Programı
    
Yapı Yalıtım Teknolojisi Programı
    
MAKİNE VE METAL TEKNOLOJİSİ BÖLÜMÜ
Makine Programı
Blm.Bşk.Öğr. Gör.M. Hüseyin ALPAYDIN1660
Blm Bşk. YardımcısıÖğr. Gör.Resul ÜNAL1661
 Öğr. Gör.Mehmet Sinan UYGUR2612
 Öğr.Gör.Aziz Emre BİLGİN2624
MİMARLIK VE ŞEHİR PLANLAMA BÖLÜMÜ
Tapu ve Kadastro Programı
Blm.Bşk.Öğr. Gör.
Hüseyin BAYRAM1938
Blm. Bşk. Yrd.Öğr. Gör.Mete ŞİNİK1612
 Öğr. Gör.Dr.Gamze BEDİROĞLU1623
 Öğr. Gör.Zeynep Büşra BİLGİN2611
 Öğr. Gör. Hafize Nur Sılay EMİR000
MÜLKİYET KORUMA VE GÜVENLİK BÖLÜMÜ
İş Sağlığı Ve Güvenliği Programı
Blm.Bşk.
Öğr. Gör. Dr.
M. Ferhat KARAOĞLAN1625
 Prof. Dr.Cumhur CANBAZOĞLU1621
 Öğr. Gör.M. Burçin ÖNAY1625
 Öğr. Gör.Melih KÜÇÜKOĞLU1625
Blm. Bşk. Yrd.Öğr. Gör.Nurgül YALÇIN1611
Özel Güvenlik Ve Koruma Programı

Öğr. Gör. Dr.
M. Ferhat KARAOĞLAN
1625

Öğr. Gör.
M. Burak TEMİZ
1905

Öğr. Gör.Özkan DEDE1696
Sivil Savunma Ve İtfaiyecilik Programı
 Öğr. Gör.Ayla DEVECİ1633
PARK VE BAHÇE BİTKİLERİ BÖLÜMÜ

Peyzaj ve Süs Bitkileri Programı

    
Süs Bitikleri Yetiştiriciliği Programı
    
TEKSTİL, GİYİM, AYAKKABI VE DERİ BÖLÜMÜ
Giyim Üretim Teknolojisi Programı
    
Tekstil Teknolojisi Programı
    
Son Güncelleme: 2024-03-27 15:47:03
                                                                                                         

                                                                       Kilis 7 Aralik Universitesi Bilgi Islem Daire Bsk. © 2011-2024                                            

web tasarm